Vefat ve Taziyeler

Tahsin çelebi

Eski belediye başkanı muhsin çelebi’nin değerli amcaları Tahsin Çelebi hakkın rahmetine (09.03.2020(kavuşmuştur.kendisine allahtan rahmet,yakınlarına sabır diliyoruz. Cenaze sabah (10.03.2020)defnedilecektir.

değerli abisi Tahsin Ç

Hacci Zübeyir Yıldız’ın kıymetli Eşi

Yıldız ailesinin büyüğü Hacci Zübeyir Yıldız’ın kıymetli Eşi İstanbul’da hakkın rahmetine kavuşmuştur.(20.02.2020)
Cenazesi yarın Tillo mezarlığında defnedilecektir..
İnne lilleh ve İnne ileyhi raciun..
Allah Rahmet eylesin Geride kalanlara sabırlar versin.

H.Fuat KAVUN

Dedem mekanın cennet olsun Nur içinde yat VEFAT…Kavunlar ailesinin Büyük fertlerinden olan Eski Tillo Belediye Başkanı H.Behçet kavunun Değerli Babaları (“FUAT KAVUN 90 yaşında”) İstanbul’da Tedavi gördüğü Hastanede bugün(16.02.2020) Hakkı Rahmetine Kavuşmuştur Cenaze Yarın Sabah Tilloda Defnedilecektir Taziye Tillo Taziye evinde yapılacaktır.Kendisine Allahtan Rahmet,Kavunlar Ailesine Sabır Diliyoruz.

EL FATİHA

Oğlu Hacı Behçet Kavun:0544 328 5656

Nasri İLHAN

Tillo halkından Merhum Hacı sefer İLHAN’ın oğlu ,H.Mustafa,h.Yasin ve H.Abdulhakim İLHAN ‘ın kardeşleri Hacı Nasri İLHAN hakkın rahmetine kavuşmuştur(30.01.2020).Ailesi ve tüm Sevdiklerine başsağılığı ve sabırlar dileriz.Cenaze İstanbul’da Bugün defnedilecektir.

Abdulsamet DUM

TİLLO BELEDİYESİNDE YILLARCA HİZMET VERMİŞ VE BİR SÜREDİR İSTANBUL’DA YAŞAYAN TİLLO HALKINDAN DEĞERLİ ABİMİZ ABDULSAMET DUM BU SABAH(21.01.2020) İTİBARİ İLE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. DEĞERLİ ABİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE TÜM SEVDİKLERİNE SABIR DİLİYORUZ.RAHMETLİ YARIN TİLLO’DA DEFNEDİLİP TAZİYESİ YARIN İTİBARİ İLE TİLLO’DA YAPILACATIR.

Abdulkerim ÇEVİK

Bitlis Güroymak (Norşin)Medresesi Başmüderris Seyda Abdulkerim ÇEVİK’e Allahtan Rahmet Değerli ailesi, yakınları ve sevenlerinin başı sağolsun. Yüce Allahtan Rahmet ve Mağfiret diliyoruz. Mekanı Cennet Olsun.